ČASTÉ DOTAZY – Trap Prague
1Co když přijdeme pozdě?
Hra trvá maximálně 60 minut a následující skupina začíná hned po Vás. Váš pozdní příchod Vám tedy ubírá cenné minuty ze hry, což může ovlivnit Vaši úspěšnost. Pro překonání všech nástrah potřebujete maximum možného času. Doporučujeme Vám dorazit o pár minut dříve, abychom Vám mohli před samotnou hrou vše vysvětlit. Mapu a instrukce, jak se k nám dostat, naleznete na úvodní stránce. V případě, že se ztratíte, zavolejte na číslo +420 -222958007 a my Vám poradíme, jak nás najdete.
2Je možné rezervaci změnit nebo zrušit?
Samozřejmě, obojí je možné. Nejjednodušší cesta pro zrušení rezervace je použití odkazu pro zrušení v potvrzujícím e‑mailu, který jste obdrželi při rezervaci. Pokud nemůžete tento odkaz použít, pošlete nám e-mail s Vaším jménem a časem Vaší rezervace na trap.prague@gmail.com a my rezervaci zrušíme za Vás. Pro změnu rezervace nejprve prosím zrušte předchozí rezervaci a potom si na našem webu udělejte novou rezervaci výběrem z dostupných termínů v kalendáři.
3Chci si hru zarezervovat, jak to mám udělat?
Pro rezervaci prosím navštivte sekci “Rezervace” a vyberte si mezi 3 místnostmi, které máme v Praze, a najděte si v kalendáři volný den a hodinu, kdy byste chtěli přijít. Jakmile si vyberete termín, napište nám své údaje pro rezervaci a je to. Dostanete automatický potvrzovací e-mail. (Vezměte prosím na vědomí, že sídlíme ve dvou lokalitách: bomba a tajemství hrobky se nacházejí v Jungmannově 12, Praha 1, kancelář tajného agenta v Senovážné 8, Praha 1.)
4Kolik to stojí? Jak můžeme zaplatit?
Cena je 1200 Kč (50 EUR) za jeden tým 3 – 5 lidí nebo 1000 Kč (45 EUR) za tým dvou lidí na 60 minut v jedné z našich her. Každý tým musí mít minimálně 2 a maximálně 5 členů, cena je za celý tým, nikoliv za každého člena zvlášť. Platí se hotově po skončení hry. (Pouze hotově, nepřijímáme kreditní karty).
5Je možné hru využít pro teambuilding nebo větší skupiny?
V takovém případě nám prosím zašlete e-mail nebo zavolejte (trap.prague@gmail.com/ Phone: +420 -222958007) a dejte nám vědět, kolik lidí by chtělo přijít a datum, kdy byste nás chtěli navštívit, abychom mohli skupiny zorganizovat podle dostupných rezervací.
6Můžeme do TRAPu přijít s dětmi?
Myslíme si, že hru si mohou užít děti od 12 let, protože logické úlohy mohou být příliš obtížné pro mladší děti.
7Co si máme do TRAPu obléct?
Prostě jen pohodlné oblečení. Nebudete se muset nikudy protahovat nebo si lézt po zemi.
8Jak často měníte uspořádání hry?
Hry se snažíme neustále vylepšovat, ale nikoliv kompletně měnit, takže pokud už jste hru jednou hráli, doporučujeme Vám zkusit další hru, kterou máme v Praze.
9Je hra strašidelná?
Hra není strašidelná, celá je o řešení hádanek s cílem nalézt cestu ven, takže pokud se někdo při hře bude cítit trochu klaustrofobně, zavolejte nám a my dotyčného/dotyčnou ihned pustíme ven. Vezměte na vědomí, že v jedné hře je použit stroboskop.